דקנאט הסטודנטים

דקנאט הסטודנטים

03.10.2017

דקאנט הסטודנטים – המנוהל על-ידי דיקן הסטודנטים – הוא הגוף המופקד על רווחת הסטודנטים במהלך לימודיהם, מסייע בפתרון בעיות אישיות, כלכליות וחברתיות ומהווה מעין “גשר” בין המוסד לבין הסטודנטים.

הדיקן מטפל במגוון נושאים מחיי היומיום של הסטודנטים:

  • בעיות אישיות: סטודנט שפנה לגורמים הרלוונטיים (מזכירות המחלקה, מתאמת אקדמית, ראש המחלקה, אחראי מעבדה וכו’) וחש כי לא קיבל סיוע מספק או תשובה לבעיה, יפנה לקבלת עזרה מדיקן הסטודנטים.
  • דיקן הסטודנטים משמש כנציב קבילות: סטודנט שחש כי הופלה, שזכויותיו נפגעו או שזכה ליחס לא הוגן מצד חבר סגל, איש מנהלה, או כל גורם אחר בשנקר, ולאחר שניסה לפתור את הבעיה מול הדרגים המקובלים ללא הצלחה, יפנה לדיקן.
  • תעודות הצטיינות ופרסים: מדי שנה מוענקים לסטודנטים שהפגינו הישגים בולטים בלימודיהם, זכו לציונים גבוהים ויצרו פרויקטים יוצאי דופן תעודות הצטיינות ופרסים. דיקן הסטודנטים עומד בראש ועדת הפרסים, הקובעת למי יוענקו ולפי אילו קריטריונים.
  • משמעת: דיקן הסטודנטים עומד בראש ועדת המשמעת, המטפלת בתלונות המוגשות נגד סטודנטים על-ידי אנשי סגל, מנהלה או סטודנטים אחרים. בתוך כך, הוא עומד גם בראש ועדת הערעורים, בה מועלים לדיון חוזר עונשים שהוטלו על סטודנטים. פרטים מלאים בנושא ניתן למצוא בתקנון המשמעת המלא המפורסם באתר.
  • מלגות ורווחה: הדיקן משמש כיו”ר ועדת המלגות ואחראי על יישום מדיניות הדקאנט בענייני רווחה וסיוע כלכלי והוא זמין לפניות סטודנטים בנושאים אלו.

 

שעות הפעילות ומענה טלפוני: ימים ראשון-חמישי, בין השעות 16:00-09:00

משרדי הדקנאט שוכנים בקומה 1 של בנין מיטשל (רחוב ידע-עם 8, רמת-גן)

דיקן הסטודנטים

מר פיני לייבוביץ

תיאור

ליצירת קשר: dean@shenkar.ac.il

מזכירת הדקנאט

גב' יפה צור

טלפון: 03-6110172

ליצירת קשר: yaffaz@shenkar.ac.il

ראש מדור מלגות ורווחה

גב' קרן ביתן שמש

ליצירת קשר: kerenbs@shenkar.ac.il

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

בית > אקדמיה > עכשיו זה הזמן להשפיע על העתיד בשנקר!
בית > ספורט > חוגי הספורט שלנו אצלכם בסלון!
בית > ראשי > שיעור עזר מקוונים – ההרשמה החלה!

לפייסבוק האגודה