זכיינים בקמפוס

05.10.2017

קפיטרייה

הקרנף

הסניף חלבי ומתמקד בקו בריאותי מגוון. במקום בר סלטים בהרכבה עצמית, תפריט מרקים עשיר, פסטות, מאפים, כריכים וטוסטים בהרכבה עצמית עם מגוון רחב של תוספות, וכן טאבון שבו תוכלו להכין את הפיצה האהובה עליכם. אין קרנפים בטוסטים.

karnafoffice@gmail.com

מפעיל

צילום והדפסה

מפעיל מובילה עם חטיבת הדפוס התעשייתי את תחום ההדפסה הדיגיטלית המקצועית בישראל. חטיבת הדפוס התעשייתי (פרודקשן) של מפעיל, מעניקה לכם מוצרים ופתרונות לייעול תהליכי הדפסה מקצועית וניהול תקשורת לקוחות. עם חברת מפעיל, מלאכת ניהול רצפת הייצור וקבלת תפוקות תעשייתיות בתחום ההדפסה המקצועית מעולם לא הייתה קלה יותר!

בית הדפוס

לאחר פיקוח והשוואת מחירים עם נציגי המחלקות בשנקר לעומת בתי דפוס אחרים – אנו שמחים לפתוח את בית הדפוס בשיתוף עם חברת Mafil במחירים הוגנים, ללא תחרות ולרווחת הסטודנטים! בית הדפוס נפתח ביום רביעי ה 23.1.19 והוא ממוקם בבניין מיטשל בקומה ב׳ (משרד האגודה הישן)
בית הדפוס ייתן שירותים שונים וידפיס פוסטרים בפלוטר, A3 ו-A4 בשחור לבן ובצבע על ניירות שונים, מדבקות, הדבקה על קאפות ועוד!
שווה לקפוץ, בטח רגע לפני הגשה.

משקר

מכונות שתייה וחטיפים

חברת מכונות השתיה הכי גדולה בישראל!

ברחבי הקמפוס תוכלו למצוא מכונות שתיה, חטיפים ואפילו כריכים ומעדנים לרווחת הסטודנטים!

Ksafim@myaguda.co.il

ונטורה

חנות ציוד

ציוד אמנות, כלי כתיבה, ניירות מיוחדים, בדים, כלי עבודה ועוד במחירים מעולים.

נספרסו

עמדות קפה

אגודת הסטודנטיות והסטודנטים שנקר בשיתוף פעולה עם חברת נספרסו מעמידה לרשותכם עמדות קפה איכותיות במחיר מסובסד במיוחד! שתוכלו להנות מקפה איכותי ומשובח בכל שעות היום במכללה.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

בית > אקדמיה > עכשיו זה הזמן להשפיע על העתיד בשנקר!
בית > ספורט > חוגי הספורט שלנו אצלכם בסלון!
בית > ראשי > שיעור עזר מקוונים – ההרשמה החלה!

לפייסבוק האגודה