זכיינים בקמפוס

05.10.2017

קפיטרייה

הקרנף

הסניף חלבי ומתמקד בקו בריאותי מגוון. במקום בר סלטים בהרכבה עצמית, תפריט מרקים עשיר, פסטות, מאפים, כריכים וטוסטים בהרכבה עצמית עם מגוון רחב של תוספות, וכן טאבון שבו תוכלו להכין את הפיצה האהובה עליכם. אין קרנפים בטוסטים.

karnafoffice@gmail.com

קסניקס

צילום והדפסה

חברת קסאניקס הוקמה במטרה לשרת נאמנה את לקוחותיה ולקחת חלק פעיל בשרשרת האספקה הטכנולוגית ומתן פתרונות משולבים.

החברה פועלת על בסיס אסטרטגיה ממוקדת לקוח ומעניקה סל פתרונות מלא בתחום תחזוקת הרשתות הארגוניות ומערכות דיגיטליות משולבות לצילום והדפסה תחת קורות גג אחת! הקונספט הזה מאפשר ללקוחותינו לחסוך משאבים רבים ולהתמקד בפעילות הליבה שלהם.

מאחורי כל מוצר או שירות תמיד נמצא הגורם האנושי. אנחנו בחברתנו בטוחים שאסור להתפשר על משאב האנושי, כוח אדם איכותי של קסאניקס יודע לייצר שירות מקצועי למופת. האנשים שנמצאים בחברה הם בעלי ניסיון רב ובעלי השכלה גבוהה בתחומים הרלוונטיים.

בית הדפוס

לאחר פיקוח והשוואת מחירים עם נציגי המחלקות בשנקר לעומת בתי דפוס אחרים – אנו שמחים לפתוח את בית הדפוס בשיתוף עם חברת XENIX במחירים הוגנים, ללא תחרות ולרווחת הסטודנטים! בית הדפוס נפתח ביום ראשון ה 29.1.17 והוא ממוקם במשרדים (לשעבר) של מרכז הדיגום (ליד קפיטריית קרנף של בניין פרניק).
בית הדפוס ייתן שירותים שונים וידפיס פוסטרים בפלוטר, A3 ו-A4 בשחור לבן ובצבע על ניירות שונים, מדבקות, הדבקה על קאפות ועוד!
שווה לקפוץ, בטח רגע לפני הגשה.

אביגיאלי

מכונות שתייה וחטיפים

כשמכונת המשקאות אומרת ״תודה!״ ואתה קופץ כל פעם מחדש כי היא פשוט נחמדה מדי.

Ksafim@myaguda.co.il

ונטורה

חנות ציוד

ציוד אמנות, כלי כתיבה, ניירות מיוחדים, בדים, כלי עבודה ועוד במחירים מעולים.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

בית > קמפוס > ההאקתון הלאומי!
בית > תרבות > מסיבת חנוכה במנדלמוס!
בית > חם חם עכשיו יצא! > הדבר שהכי חשוב ללמוד!

לפייסבוק האגודה