מלגות

08.10.2017

מה יכול לעזור לנו לעבור שנת לימודים אם לא מלגות? ריכזנו לכם מספר אפשרויות לקבלת מלגה, מוזמנים לבחור את מה שמתאים לכן.ם!

מלגות שנקר

מדי שנה מעניקה שנקר מלגות בסכומים שונים לסטודנטים בעלי בעיות כלכליות ומשפחתיות, מרביתן מגיעות מתרומות של ידידי המכללה. המלגות מוענקות בהתאם לקריטריונים אובייקטיבים, הנקבעים על-ידי הדקאנט, ומתעדכנים מפעם לפעם, ובהתאם לסך התרומות הזמינות בכל שנה.

המלגות מוענקות בהתאם לצבירת נקודות זכות, בהתאם לקריטריונים שסעיפיהם מופיעים בטופס הבקשה: כך למשל, סטודנט המשרת במילואים או שעושה מאמצים לעבוד במקביל ללימודים, יצבור יתרון בשקלול הזכאות למלגה. מקבלי המלגות יחוייבו בביצוע פעילות חברתית בקמפוס או בקהילה. המלגה תועבר לסטודנט רק לאחר השלמת שעות הפעילות ובאישור הדקנאט (היקף שעות המלגה הוא בין 60-25 שעות שנתיות, בהתאם לגובה המלגה).

http://www.shenkar.ac.il/he/pages/dean-of-students-financial-support

מאגר מלגות ההתאחדות

מלגות ההתאחדות מחלקת המלגות של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית, שמה לה למטרה לעודד ולהוביל שינוי חברתי ולהעצים את מעורבות הסטודנטים בקהילה ובנעשה בחברה הישראלית. זאת מתוך ראייה שעל הסטודנטים יש ליטול חלק מרכזי בעיצוב המציאות שבה הם עתידים לחיות, נוכח הצרכים והאתגרים החברתיים אשר הולכים ומתעצמים. בהתאם לכך המחלקה מפעילה מגוון פרויקטים ארציים של מעורבות חברתית בקהילה. במתחם זה תוכלו למצוא מלגות שמפעילה ההתאחדות לתואר ראשון, מלגות להנדסאים, מלגות לסטודנטים ערבים, מלגות ליוצאי אתיופיה ועוד. 

ארכיון מלגות ההתאחדות

Milgapo

מיזם Milgapo  הינו פרויקט עם Impact חברתי אשר מטרתו לעשות סדר אחת ולתמיד בתחום המלגות בארץ לטובת הסטודנטים. עד לפני שנה תהליך קבלת המלגה היה ארוך ומייאש כאשר הסטודנט נדרש לחפש זמן רב את המלגות המתאימות לו, ולאחר מכן גם לבצע בירוקרטיה רבה על מנת לבצע את ההגשה. מלגפה משלבת מערכת חכמה וייחודית אשר יודעת לאתר לסטודנט את המלגות המתאימות לו באופן אישי בקליק, ובנוסף להגיש את מועמדותו לכלל המלגות בצורה אוטומטית!

לאתר של מלגפה

לימודים בישראל

אתר לימודים בישראל הוקם בסיוע ואדיבות הסוכנות היהודית. כאן תמצאו רשימת מלגות במגוון תחומי לימוד. לחיפוש מלגה ספציפית תוכלו להשתמש במנוע החיפוש למטה. לוח המלגות באתר לימודים בישראל מרכז במיוחד עבורך מעל 1,000 מלגות שונות בשווי של למעלה מ – 200 מיליון ש”ח.

לאתר של לימודים בישראל

מלגת משרד החינוך

נפתחת מידי שנה בתאריכים שונים, מומלץ להגיש מעמדות ולהתעדכן באתר

לאתר של משרד החינוך

בית חב"ד

מלגת “מבט אל החיים” – סמסטר אביב – יוצאת לדרך: קורס ייחודי בשיתוף עם “חבד בקמפוס”. אחד עשר מפגשים העוסקים בסוגיות מרכזיות בחיינו במבטה של היהדות, המשלבים לימוד עיוני עם אמנות ותרבות יהודית. התכנית מזכה את המשתתפים במלגה על סך 1,000 ₪!

להרשמה: chabadcampus.co.il

לפרטים נוספים – בנימין – 0505845770

מלגות זאפ

365 מלגות בשווי של כ-180 מליון ש”ח, מלגות מטעם מוסדות לימוד, קרנות, מדינות ועוד

לאתר מלגות זאפ

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

בית > אקדמיה > עכשיו זה הזמן להשפיע על העתיד בשנקר!
בית > ספורט > חוגי הספורט שלנו אצלכם בסלון!
בית > ראשי > שיעור עזר מקוונים – ההרשמה החלה!

לפייסבוק האגודה