התנדבות ליום אחד!

התנדבות ליום אחד!

24.03.2018

וואן-דיי התנדבות חברתית

 

ארגון ייחודי המציע מגוון הזדמנויות התנדבות גמישות ומותאמות במיוחדת לצעירים בגילאי 18-35 תוך הרחבת המעגלים החברתיים והמקצועיים שלהם עם אנשים בני גילם.

בדיוק גמרת את המרקר האחרון שלך, ויש לך עוד 5 מאמרים לסכם. העיניים שורפות מהמסך של המחשב וגם החברים מ-ג'3 כבר לא עונים בפייסבוק… אתה חייב להתאוורר, לנשום, לעשות משהו טוב.

אצלנו תמצא מקום גמיש ומותאם עבור סוג ההתנדבות שמעניין אותך, לצד חברים שאכפת להם. בדיוק כמוך.

מי אנחנו ולמה זה חשוב

למה התנדבות לא יכולה להיות מהנה, חברתית ובונת קהילה תוך כדי. מה יביא צעירים רבים יותר לתרום מזמנם לקהילה? איך אפשר לשלב מישהו חדש בקהילה יותר טוב? אלו חלק מהשאלות שהעסיקו אותנו כאשר הקמנו את OneDay Social Volunteering או כפי שאנחנו מכנים אותו בחיבה OneDay.

OneDay או בעברית "יום אחד התנדבות חברתית" הוא ארגון ייחודי שנוסד כארגון בינלאומי, א-פוליטי,ללא כוונת רווח. Oneday מאפשר לצעירים בגילאי 18-35 להתנדב בפעילות קהילתית באופן שמתאים להם. הוא מתחשב בלוח הזמנים, ומשלב תוך כדי את הצרכים וההעדפות שלהם. בנוסף אנו שואפים לעזור לאנשים צעירים לפתח “קריירה חברתית” לצד הקריירה המסורתית שלהם בכוח העבודה. לכן בסוף כל פעילות אנו מקיימים מפגש חברתי שבו המשתתפים מכירים אחד את השני ובכך מרחיבים את המעגלים החברתיים שלהם. מפגשים אלה נעים בין ניגוב חומוס במסעדה מקומית, לשתיית משקאות בבר החדש, משחקי מטקות וקצת שמש על החוף או על הדשא בפרק.

אנו מציעים מגוון רחב של פעילויות המאפשרות למשתתפים שלנו לתרום לקהילה ולהתנדב ללא התחייבות קבוע. אנחנו מתנדבים בסיוע לילדים, בעלי החיים, אנשים מבוגרים עם צרכי מיוחדים, משפחות נזקקות, אנחנו עושים אירועים בבתי תמחוי, פעילויות לטובת הסביבה, חידושים עירוניים ועוד … בפעילות שלנו ארגון Oneday שואף לחזק ולקשור את הקהילות היהודיות והלא-יהודיות יחד על ידי עבודה עם אחד את השני לטובת הציבור ועידוד אנשים מכל החוגים והדתות לקחת חלק בפעילות שלנו.

לדף הפייסבוק

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

בית > קמפוס > דרושים לאגודה!
בית > אקדמיה > סטטוס בניין עלית
בית > חם חם עכשיו יצא! > המחרשות חוזרות!
svsporngames.com wish4book.com

לפייסבוק האגודה